PRZECZYTAJ O NASZEJ FIRMIE

CELMAR

To wyjątkowo mocna i wyrazista Kawa

której mieszanki bazują na kompozycjach
kawy typu Robusta, I która zawiera więcej
kofeiny niż Arabica

Swoją pozycję zawdzięczamy ciągłemu dostosowywaniu wytwarzanych produktów do po- trzeb oraz preferencji odbiorców. Misją firmy jest dostarczanie produktów najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie

Nasze produkty wyróżniają się nie tylko doskonałą jakością, ale również wyjątkowo atrakcyjną ceną i estetyką opakowań.

Aby zapewnić swoim odbiorcom ciągłość dostaw wyrobów najwyższej jakości, starannie dobieramy surowiec do swoich produktów. W tym celu już od ponad 20 lat korzystamy z usług firm - światowych liderów - dostawców ziarna kawowego i herbat.

CELMAR Cafe należy do największych i najnowocześniejszych zakładów produkcji kawy w Polsce. Firma chcąc dotrzymać kroku liderom ciągle inwestuje w nowe technologie. Dzięki tym inwestycjom firma może poszczycić się jedną z największych wydajnością mocy produkcyjnych.

Na wyposażeniu zakładu znajdują się nowoczesne, zautomatyzowane, wysokowydajne linie do prażenia i pakowania kawy. Dysponujemy prażarkami o najwyższym światowym standardzie współpracującymi z młynami i maszynami pakującymi, pozwalającymi na pakowanie finalnego produktu w gazie obojętnym, który utrwala aromat kawy oraz przedłuża termin przydatności do spożycia.

Celmar na świecie

Produkty Celmar znane są na rynkach wschodnich jak i zachodnich. Eksportujemy produkty do Rosji, Ukrainy, Litwy, a także do zachodnich Państw Uni Europejskiej.

Zakład, w którym powstają produkty Celmar spełnia wszystkie wymogi systemu IFS ( International Food Standard ) oraz HACCP zgodnie z normami Unii Europejskiej i ochrony środowiska.

Skrót HACCP pochodzi od określenia w języku angielskim (Hazard Analysis and Critical Control Points), które tłumaczy się jako Analiza Zagrożeń i Krytyczne Punkty Kontroli. Oznacza system organizacji działania w firmach mających do czynienia z żywnością, służący zapewnieniu bezpieczeństwa zdrowotnego tej żywności. System HACCP jest uznawany za najskuteczniejsze narzędzie pozwalające zagwarantować, że żywność nie ulegnie skażeniu lub zanieczyszczeniu i będzie bezpieczna dla konsumenta.

Nasze produkty spełniają najbardziej rygorystyczne normy

zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.